-10%

Невелика жіноча чорна сумка клатч-код 7-2017
345 ₴
310,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-2017 чер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок Довжина: ременя 140 см
Сумка має один відділ
Розмір сумки 19.5*12*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴


