-10%

Жіноча сумка клатч червона код 7-8010
295 ₴
265,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-8010 кр
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та магнітну кнопку
Сумка має 2 відділу та перегородку на блискавці. Довжина ременя 130 см
Розмір сумки 20*14,5*6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,50 ₴



