
Рюкзак жіночий кольоровий код 7-7818
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-7818 гол
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню, 2 бічних кишені і ззаду кишеня на блискавці
Розмір 26*37*11,5 см
LED-підсвічування, що працює на батарейках

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Космос |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴





