-10%

Сумка жіноча сіра код 7-106
375 ₴
337,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-106 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку та рамковий замок
Усередині сумки два відділи
Довжина регульованого ременя 125 см
Розмір сумки 21,5*15*8 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴


