
Рюкзак фіолетовий джинсовий із малюнком код 7-885
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-885
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із котону, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на блискавці. На фасаді велика кишеня на блискавці, є дві бічні кишені
Розмір 26*33*13,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴





