-10%

Сумка клатч жіноча голуба код 7-505
395 ₴
355,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-505 гол
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на замок
Усередині сумки один відділ і кишеня, ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина ременя 123 см
Розмір сумки 22*16*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,50 ₴


