-10%

Сумка жіноча бузкова код 7-12693
445 ₴
400,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-12693 сир
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці. Ззаду сумки є кишеня на блискавці.
Максимальна довжина регульованого ременя 135 см
Сумка має 2 ручки довжина ручки 45 см
Розмір сумки 24*23*8 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400,50 ₴



