-10%

Сумка клатч жіноча біла натуральна шкіра код 25-2906
1 395 ₴
1 255,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-2906
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку
Усередині сумки є два відділи, перегородка на блискавці та 2 кишені, одна з яких на блискавці.
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
У комплекті регульований ремінь — 140 см
Розмір сумки 20*16*6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255,50 ₴

