-10%

Сумка клатч жіноча міні чорна натуральна шкіра код 25-6009
945 ₴
850,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-6009 чер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна жіноча шкіряна сумка-клатч виготовлена з натуральної щільної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
У комплекті ремінь 130 см
Розмір сумки 17*13*6 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850,50 ₴




