
Рюкзак жіночий чорний код 7-6004
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-6004
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із соломки, на затяжці та кнопці
Рюкзак має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
Розмір 34*27*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


