
Невеликий жіночий коричневий рюкзак код 25-124
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-124 кор
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді є кишеня на блискавці
Розмір 18*24,5*7 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24.5 см |
| Глибина | 7 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


