
Рюкзак жіночий сріблястий код 7-3085
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-3085 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню
Ззаду рюкзака кишеня на блискавці та дві бічні кишені
Розмір 22*28*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Бічні, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


