-10%

Сумка жіноча бежева код 7-907
345 ₴
310,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-907
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
У комплекті є регульований ремінь завдовжки 135 см
Розмір сумки в складеному вигляді 27,5*17 см
Розмір сумки в розгорнутому вигляді 27,5*31 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴

