
Сумка жіноча синя код 7-2310
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-2310
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з текстилю, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і кишеню на змійці
На фасаді та ззаду по три кишені без застібки
Довжина ручок 60 см
Розмір сумки 49*38*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Морський принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴


