
Сумка жіноча рожева код 7-2316
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-2316
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з текстилю, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і кишеню на змійці
Довжина ручок 72 см
Розмір сумки 47*35*9,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Довжина ручок | 720 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴


