
Рюкзак жіночий бежевий код 7-1014
545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-1014 беж
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді 1 кишеня на кнопці, 1 кишеня на блискавці, ззаду рюкзака кишеня на блискавці
До комплекту входить ремінь завдовжки 75 см
Розмір рюкзака 22*28*8.5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴


