
Сумка жіноча червона код 7-2700
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-2700 кр
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і кишеню на змійці
На фасаді сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 143 см
Розмір сумки 33*24*8,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1430 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴

