
Сумка жіноча коричнева з бежевим код 5-40
645 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5-40
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки кишеня на блискавці довжина ручки 49 см
Розмір сумки 34*29*11 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴

