
Рюкзак жіночий сріблястий натуральна шкіра код 25-8504 Уцінка (читайте опис)
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-8504 сереб
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продається зі скидкою, є дефекти, дивіться фото
Рюкзак виготовлений зі щільної натуральної шкіри, закривається на блискавку. Усередині розміщено два відділення, розділені перегородкою на блискавці, подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Зовні рюкзака на зворотному боці розташована кишеня на блискавці. Плечові лямки регулюються за довжиною
Розмір рюкзака 25*28*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Жорсткий каркас, Тверде дно |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





