
Модний золотистий жіночий рюкзак код 7-177
245 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-177 зол
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал екологічна шкіра
Всередині один відділ Зовні кишеня на блискавці
Розмір рюкзака 18*21 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴
