
Модний золотистий жіночий рюкзак код 7-242
225 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-242 зол
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається блискавкою
Всередині один відділ і кишеню Є дві бічні кишені
Розмір рюкзака 26*20*14 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



