-10%

Сумка клатч жіноча бордова код 3-422
395 ₴
355,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3-422 бор
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з штучної шкіри, застібається на блискавку і кнопки В комплекті ремінь 115 см
Сумка має один відділ
Розмір сумки 18*15*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,50 ₴

