-10%

Сумка жіноча колір лаванди код 3-352
595 ₴
535,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3-352 лав
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал екологічна шкіра
Всередині один відділ і кишеня на блискавці Довжина ременя 105 см
Розмір сумки 20*13*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,50 ₴







