-10%

Модна сумка бананка з рожевими паєтками код 7-12
195 ₴
175,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-12 роз
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з штучної шкіри, застібається на блискавку
Усередині сумки одне відділ Є кишеня на блискавці на фасаді сумки
Довжина ременів 39 см ремені регулюються
Розмір сумки 31*17 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 390 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,50 ₴



