
Рюкзак жіночий бежевий код 7-7990
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-7990
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений з текстилю, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеня на фасаді і ззаду кишені на блискавці і 2 бічних кишені
Розмір 27*43*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



