
Рюкзак жіночий рожевий код 7-1863
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-1863 роз
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений з текстилю
Рюкзак має два відділи на блискавиці і кишеню, на фасаді кишеня на блискавцi і двi бічні кишені
Розмір 42*28*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


