
Рюкзак жіночий персиковий код 7-8303
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-8303
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із плащової тканини, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню, кишеню на фасаді на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 28*41*13 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



