-10%

Сумка клатч жіноча бежева код 7-804
395 ₴
355,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-804 беж
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку та кнопки
Усередині сумки один відділ і кишеня
У комплекті 2 ремені завдовжки 70 см і 145 см
Розмір сумки 23,5*13*5,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,50 ₴




