
Сумка-рюкзак дитяча Кішечка червона код 7-443
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-443 кр
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений з екологічного хутра, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ
Довжина ланцюжка 105 см
Розмір 19*22*5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 19 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴








