
Сумка жіноча бордова код 7-512 Уцінка (читайте опис)
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-512 бор
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Усередині сумки один відділ і кишеня на блискавці, на фасаді та ззаду сумки кишені на блискавці
Довжина регульованого ременя 145 см
Розмір сумки 24*14*7,5 см
Продається зі знижкою, на дні здулася трохи шкіра, дивіться фото

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴




