-10%

Сумка жіноча чорна натуральна шкіра код 25-9381
1 795 ₴
1 615,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-9381
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри. У сумці три відділення-центральне закривається на блискавку, бічні на кнопки. Усередині центрального відділення є 3 кишені, одна з яких на блискавці. Дно сумки з металевими ніжками.
У комплекті регульований ремінь 129 см
Розмір сумки 28*24*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615,50 ₴


