
Рюкзак жіночий бежевий код 7-5053
445 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-5053 беж
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Усередині один відділ і кишеня на блискавці
На фасаді та ззаду рюкзака є кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір рюкзака 22*28*11,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴


