
Рюкзак жіночий червоний код 7-43 Уцінка (читайте опис)
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-43 кр
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку Продається зі скидкою, є дефект, см фото
Рюкзак має один відділ і 1 кишеню на блискавці
На фасаді та ззаду рюкзака кишеня на блискавці
Розмір 25*29*7 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 7 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴




