-10%

Сумка клатч жіноча сіра код 7-1011
195 ₴
175,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-1011 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має два відділи та кишеню на змійці
На фасаді сумки є кишеня на кнопці
У комплекті ручка та ланцюжок завдовжки 122 см
Розмір сумки 30*17 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,50 ₴



