
Рюкзак жіночий синій код 7-6021
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-6021
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю, закривається на затяжку та карабін
Рюкзак має один відділ і кишеню на блискавці, на фасаді кишеня на блискавці
Зверніть увагу, що кишені нерівно пришиті
Розмір 21*23*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


