-10%

Сумка жіноча чорна код 7-7396
345 ₴
310,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-7396 чер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і кишеню на змійці
Довжина ручок 64 см
Розмір сумки 36*29*10 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина ручок | 640 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴


