-10%

Сумка клатч жіноча синя код 7-8816
445 ₴
400,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-8816 син
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок
Сумка має один відділ і кишеню на змійці
Довжина ланцюжка 137 см
Розмір сумки 19,5*14*5,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина плечового ременя | 1370 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400,50 ₴


