-10%

Сумка жіноча синя код 7-0623
195 ₴
175,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-0623
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з текстилю, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 1 кишеню, ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручок 62 см
Розмір сумки 46*34*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Довжина ручок | 620 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,50 ₴


