
Рюкзак сірий місткий код 7-1703 Уцінка (читайте опис)
525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-1703 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю, застібається на блискавку Продається зі скидкою, є маленька точка на строчці, майже не видно, см фото
Усередині один відділ і велика кишеня
На фасаді 2 кишені на блискавці й 1 кишеня без застібки, є 2 бічні кишені
У комплекті є 3 значки
Розмір рюкзака 30*41*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




