
Рюкзак жіночий чорний код 7-745
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-745
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавках і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду рюкзака кишеня на блискавці, 2 бічні кишені
Розмір рюкзака 28*37*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



