
Рюкзак дитячий чорний код 7-0045
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-0045 чер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду рюкзака кишеня на блискавці
Розмір рюкзака 20,5*22,5*9,5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 22.5 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴




