
Рюкзак дитячий чорний код 7-0065
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-0065 зел
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді рюкзака кишеня на блискавці
Розмір рюкзака 16*19*10 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 19 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴








