
Рюкзак жіночий сірий код 7-708
545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-708 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із прогумованої плащової тканини
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді кишеня на блискавці та 2 бічні кишені на блискавці
На спинці ортопедичні вставки
Розмір рюкзака 27*41*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Комахи, метелики |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴



