-10%

Сумка жіноча сіра код 7-2312
545 ₴
490,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-2312 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина ручок 67 см
У комплекті є ремінь 114 см
Розмір сумки 34*32*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Довжина ручок | 670 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,50 ₴



