
Ботильйони жіночі замшеві на танкетці Д431 Уцінка (читайте опис)
445 ₴
- Готово до відправки
- Код: Д431
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал екологічна замша
Розмір 36-23 см Продаються зі знижкою, є невеликі дефекти, см фото
Танкетка 8,5 см платформа 1,5 см
Висота по задньому шву 10 см обхват 27 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Висота каблука (см) | 8,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 27 см |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип носка | Закритий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴








