
Рюкзак дитячий блакитний код 7-111
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-111 гол
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені
На фасаді рюкзака 1 кишеня на блискавці
Розмір 18*22*7,5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Візерунки і принти | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


