
Рюкзак жіночий темно-бежевий код 7-365210
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-365210
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді рюкзака кишеня на кнопці, ззаду кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 29*32*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



