
Сумка жіноча чорна код 7-1104
545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-1104
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина ручки 70 см
Розмір сумки 41*20*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴



