
Рюкзак жіночий темно-сірий натуральна шкіра код 25-8504
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-8504 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі щільної натуральної шкіри, закривається на блискавку. Усередині розміщено два відділення, розділені перегородкою на блискавці, подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Зовні рюкзака на зворотному боці розташована кишеня на блискавці. Плечові лямки регулюються за довжиною
Розмір рюкзака 25*28*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Жорсткий каркас, Тверде дно |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴

