
Рюкзак дитячий червоний код 7-9004
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-9004
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на змійці
На фасаді рюкзака 1 кишеня на блискавці
Розмір 17*19*9 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 19 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Візерунки і принти | Персонаж мультфільмів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



